HR BUSINESS PARTER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare;
Experiență ca HR Business Partner de minim 3 ani;
Bune cunoștințe de legislația muncii;
Bune cunoștințe a proceselor și practicilor de resurse umane;
Abilitatea de rezolvare a problemelor și gândire analitică;
Cunoștințe limba engleză la nivel avansat.

Descrierea jobului

Oferirea de suport managementului pe legislația muncii;
Organizarea activității de administrare personal și pregătirea documentelor pentru calcul salarial;
Organizarea activității de recrutare pe regiunea Sibiu;
Susținerea și urmărirea programelor de integrare, evaluare, exit angajat, etc.;
Colaborarea cu managementul în vederea identificării necesarului de dezvoltare și organizarea de programe de training;
Implementarea politicilor de salarizare și bonificații în cadrul companiei;
Implicarea în orice alt tip de proiect HR.

Geiger este o companie de construcții cu capital german, activă pe piața din România încă de la începutul anilor ’90. Facem parte din societăţile de top din domeniul construcţiilor, având puncte de lucru în Târgu Mureș, Sibiu, Iași, Brașov şi București. În prezent în cadrul companiei lucrează peste 380 de angajați.

Domeniile noastre de activitate sunt construcțiile de drumuri, construcțiile la cheie, tehnologiile de mediu și exploatarea de materii prime. Deținem balastiere proprii de unde extragem materialele pentru construcția de străzi și construcții la cheie. Betonul și asfaltul sunt produse în stațiile noastre de asfalt și de betoane.

Ne puteți urmări activitatea pe site-ul nostru: www.geiger.ro

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022