HR&Admin Officer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate;
  • Cunostinte dе limba engleza scris si vorbit nivel avansat;
  • Abilitati foarte bune de operare pe calculator (pachetul Office);
  • Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana organizata si atenta la detalii;
  • Atitudine proactiva in rezolvarea problemelor si implicare in identificarea oportunitatilor de optimizare a proceselor;
  • Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Pregateste si posteaza anunturile de recrutare;
  • Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului si programeaza pentru interviu;
  • Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor;
  • Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie, actele necesare la angajare, programează controlul medical la angajare si cel periodic;
  • Mentine înregistrările fizice și digitale ale personalului, cum ar fi contractele de muncă si actele aditionale
  • Tine evidenta concediilor de odihna;
  • Gestioneaza cererile administrative și solicitarile primite de la managerul general;
  • Preia si directioneaza apelurile telefonice;
  • Organizeaza și programeaza întâlniri cu managementul si intocmeste minuta acestora;
  • Achizitioneaza consumabile de birou si alte materiale necesare functionarii (laptop-uri, imprimante, etc)
  • Asigura logistica de calatorie pentru conducerea firmei (rezervari hotel, transport).
  • Acționeaza ca punct de contact pentru interior, colaboreaza cu sefii de laborator si managerii companiei.
  • Pregateste toate plățile pentru furnizori
Beneficii:
  • Laptop, telefon mobil.
  • Pachet salarial atractiv.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o multinațională, în continuă dezvoltare;
  • Posibilități de dezvoltare personală;

J.S. Hamilton este unul dintre furnizorii de top de servicii de analiză, cu mai mult de 70 de ani de experiență.
Laboratoarele noastre sunt situate în Europa Centrală și de Est.
Oferim un spectru larg de analize chimice și microbiologice pentru diferite industrii: alimentara, cosmetica, farmaceutica, chimica și multe alte domenii ale industriei .
Misiunea noastra este de a oferi servicii de cea mai inalta calitate care să contribuie la succesul clientilor nostri.
www.hamiltonlab.ro .
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022