HOUSEKEEPER CAMERIŞTI/CAMERISTE Londra si Dublin

Bolo Jobs S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 GPB
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

În calitate de asistent de cameră, veți fi pasionat să lucrați într-o echipă care să asigure cele mai înalte niveluri de curățenie pentru oaspeții noștri în dormitoarele noastre și în zonele publice ale hotelului. Nu este necesară o experiență anterioară, ci doar o atitudine grozavă și o personalitate caldă.

Descrierea jobului

Avantajele colaborării:
  • 29 de zile de concediu, inclusiv sărbătorile legale, în creștere cu durata de serviciu
  • 40 de ore de lucru/ 5 zile pe saptamana cu oportunitate de ore suplimentare plătite
  • Schema de pensii a companiei
  • Echipa de formare internă dedicată dezvoltării personale și progresului în carieră
  • O gamă largă de învățare și dezvoltare la toate nivelurile și departamentele
  • Politica de acoperire a asigurarii de viata încă din prima zi de angajare
  • Mâncarea gratuită in timpul programului, precum și micul dejun pentru a vă ajuta sa aveti o zi buna
  • Petreceri de vară ale personalului si petreceri de Crăciun unde se reuneste toata echipa
  • Stimulare distractivă și interactivă de recompensare și recunoaștere
  • Un mediu de lucru excelent, cu o reputație de lider în Londra
  • Testare PCR
  • Incluziunea și diversitatea sunt cheia pentru noi, toată lumea este prețuită și toată lumea este tratată cu corectitudine și respect. Toți membrii echipei noastre au ocazia să prospere cu sanse egale
  • putem oferi o cameră de hotel timp de până la 2 săptămâni până când candidații găsesc un loc permanent de locuit.

Cu toții avem o pasiune. Aceasta este a noastra, resursele umane si recrutarea!
Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos