Publicat 20 Dec 2016 | Reactualizat 17 Ian 2017 | Expiră 21 Ian 2017

Hostess

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca si tu iti doresti:
• sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
• sa imbini munca cu distractia
• sa ai posibilitati de avansare rapida
• sa fii respectat si sa respecti la randul tau
• sa faci parte dintr-o echipa tanara, de oameni profesionisti si zambitori

Tot ce trebuie sa faci este sa intampini clientii care intra in locatie si sa-i conduci la mese, in functie de rezervari.

Descrierea jobului

Cu chef de viata, Beraria H, serbeaza in continuare, buna dispozitie si muzica de calitate.
Dupa mai bine de 2 ani de la deschiderea celei mai mari berarii din SE Europei, peste 400 de mari concerte, dupa aproape 2 milioane de halbe de bere, peste 400.000 de vizite, ei bine Beraria H cauta noi prieteni.
Asta inseamna ca te vrem pe tine alaturi de noi sa ne bucuram de muzica buna, distractie si oameni veseli. Atunci Beraria H este locul perfect pentru tine.Trimite-ne CV-ul la jobs@berariah.ro si hai in echipa noastra!
Astfel vei deveni Ambasadorul, celei mai mari berarii din Sud Estul Europei.
Atentie! Cautam persoane cu chef de viata ! Harnice, serioase dar mai ales cu zambetul pe buze.
Posturi disponibile: Hostess

Situata pe malul lacului Herastrau, Beraria H este cea mai mare berarie din Sud- Estul Europei , cu o terasa superba, zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Expirat
Hostess  -  Beraria H