Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Hostess

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adecco Permanent Placement angajeaza Brand Ambasador pentru clientul sau, companie internationala producatoare de tutun.

Candidatul ideal:

- Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva;
- Abilitati de planificare si organizare;

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

- Prospectarea consumatorilor in conformitate cu instructajul primit in cadrul sesiunilor de instruire;
- Dialogarea, transmiterea informatiilor, acordarea materialelor sau produselor alocate consumatorilor si mentinerea parametrilor de implementare a activitatii in conformitate cu instructajul primit;
- Inregistrarea informatiilor primite in prezenta consumatorilor in conformitate cu instructajul primit, a pasilor desemnati si a standardelor si considerentelor operationale prezentate in cadrul sesiunilor de instruire si numai prin intermediul infrastructurii si a solutilor IT puse la dispozitie;

Adecco Romania este parte a Adecco Group, lider local si mondial in furnizarea de servicii de resurse umane. Cu peste 33.000 de angajati full time si aproximativ 5.100 de sucursale, Adecco este prezent in peste 60 de tari si teritorii.

În Romania, compania gestionează peste 8.000 de persoane plasate, are o baza de date cu peste 500.000 de candidaţi şi deserveste zilnic peste 600 de clienţi, toate acestea prin intermediul colegilor din cele 15 sucursale raspandite in intreaga tara.

Misiunea noastra este sa oferim oportunități de angajare în orice etapă a carierei profesionale, iar companiilor, talentele de care au nevoie.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor fi luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

Expirat
Hostess  -  Adecco Resurse Umane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles