de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2008 | Expiră 11 Feb 2008

Hostess, sampling, figuratie

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- seriozitate, aspect agreabil, personalitate debordantanta
- disponibilitate pentru castinguri (preselectii), sedinte foto si filmari, participarea la targuri si expozitii, prezentari de moda
- spirit artistic, baiat sau fata, tanar sau matur, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Pentru inscriere trimiteti CV (date personale - inaltime, greutate, culoare ochi si par, varsta, experinta anterioara in domeniu) si 2 fotografii recente
Nu este necesara experienta! Nu se percep nici un fel de taxe de inscriere!!!!!!!

Descrierea companiei

Agentie Publicitate

Expirat
Hostess, sampling, figuratie  -  EcoSmart Technology

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles