de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

Hostess Restaurant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Restaurant 18Lounge angajeaza domnisoara pentru postul de Hostess.
Daca ai intre 20 si 30ani, esti mereu cu zambetul pe buze si iti doresti un loc de munca stabil, trimite-ne cv-ul tau si te asteptam la interviu.

Descrierea jobului

Iti propunem un program foarte ok: o zi cu o zi (o zi lucrezi de la 10.00 la 22.00, o zi esti libera), un mediu de lucru foarte placut si un salariu foarte atractiv.

Descrierea companiei

Restaurant 18Lounge (Piata Presei Libere)

Expirat
Hostess Restaurant  -  CITY HIGH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles