Hostess/ Brand Ambasador tigarete Galati

Oraș de lucru
Galati, Matca și alte 2
Departamente
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de Hostess/ Brand Ambasador pentru promovarea unui cunoscut brand de tigarete [­čôŹ] Gala╚Ťi.

­čô▓ Da-ne un semn daca:
- ai peste 18 ani si min. 1,65 m, marimea S-M echipament;
- ai o atitudine pozitiva, zambet la purtator si carisma cat cuprinde;
- esti comunicativa;
- ai energie si vibe bun.

Descrierea jobului

­čĄŁ Noi dam la schimb:
­čĹą - echipa tanara si fun;
ÔťĘ - intrarea la cele mai tari evenimente (concerte, festivaluri, lansari de produse, evenimente mondene etc.)
­čĹŚ - echipament asigurat
­čĄŁ - contract de munca
­čĺ░ - salariul avantajos, bonusuri de performanta si training platit,
ÔĆ│- timp pentru facultate.

Daca vrei sa faci parte din echipa ­čô▓ da-ne un semn la 0756330021!

Abia asteptam sa ne cunoastem! ­čĄŚ

Mercury360 Misiune: Mercury360 exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman. Utilizatorii serviciilor Mercury360 sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing. Printre clientii Mercury360 se numara companii multinationale de prestigiu. Pagina web: http://www.mercury360.ro e-mail: hr@mercury360.ro .

Publicat 4 mai 2022 Expir─â 3 iun. 2022