Publicat 24 Aug 2019 | Reactualizat 14 Sep 2019 | Expiră 23 Sep 2019

HIGH JUMPS ELIANA MALL angajeaza Casieri si Supervizori

10 posturi

Descrierea jobului

Posturi disponibile : Casier , Supervizori parc
Cerinte pentru CANDIDATUL IDEAL:

  • Abilitati bune de comunicare cu clientii , prezentarea produselor si serviciilor oferite
  • Cunostinte bune de operare pe calculator
  • Experienta in domeniu constitue avantaj
  • Persoana atenta, serioasa,constiincioasa
  • Persona responsabila cu gandire pozitiva, entuziasta si amabila ;
  • Atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, experienta de lucru in echipa

AVANTAJE : mediul de lucru antrenant si creativ ; posibilitati de promovare ; se ofera salariu atractiv

Facem angajari pentru locatia din Eliana Mall
Candidatii desemnati, vor fi ulterior programati la un interviu!

High Jumps este un concept nou intrat in Brasov in Eliana Mall Brasov care are ca principal obiectiv distractia si voia buna imbinate cu miscarea intr-un mediu plin de veselie si entuziasm.

HIGH JUMPS ELIANA MALL angajeaza Casieri si Supervizori  -  LAGUNA VERDE DEVELOPMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles