Publicat 10 Iul 2019 | Reactualizat 09 Aug 2019 | Expiră 10 Aug 2019

Helpdesk Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Fire vesela, entuziasta;
- Spontaneitate;
- Persoana descurcareata / isteata / proactiva;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, onestitate;
- Abilitati de comunicare, initiativa si energie.

Descrierea jobului

Sarcinile postului:

- Implementarea procesului de instruire pentru noii angajatii
- Colaborarea cu departamentul de suport in vederea obtinerii informatiilor necesare pentru dezvoltarea materialelor de training
- Identificarea nevoilor de training si planificarea acestora
- Evaluarea eficientei training-urilor si instructajelor
- Experienta in domenii precum: servicii sau modeling constituie un avantaj
- Realizeaza raportarile si pontajul dupa fiecare zi de activitate
- Nu este necesara experienta anterioara ca trainer

Iti oferim:
- Salariu motivant + beneficii in functie de rezultate
- Program in ture
- Job dinamic si interesant, oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
- Stabilitate

Interactive Web Training reprezinta cel mai performant si profesionist program care evalueaza potentialul altor firme. Oferim ajutorul si consultanta necesara pentru aprofundarea in diferite domenii.
Ne propunem sa analizam competentele firmelor si implict ale angajatilor, gestionarea carierei si a profesionalismului acestora precum si performantele ce vor rezulta din munca acestora

Expirat
Helpdesk Agent  -  Interactive Web Training

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles