Health&Safety Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate;
Experiență într-o poziție similară - 2 ani;
Cunoștințe de limba engleză;
Cunoștințe de operare PC (MsOffice);
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Identificarea pericolelor și evaluarea riscurilor pentru locurile de muncă/posturile de lucru;
Elaborarea de instrucțiuni, proceduri și alte documente SSM/SU și difuzarea lor în fabrică după ce au fost aprobate de angajator;
Efectuarea instructajelor;
Verificarea stării de funcționare a sistemelor de alarmare, avertizare, semnalizare de urgență, precum și a sistemelor de siguranță;
Participarea la cercetarea evenimentelor de muncă.

Compania De’Longhi a fost fondata in anul 1902 ca un mic atelier de productie si s-a extins in timp pentru a include toate categoriile de electrocasnice mici. Grupul De'Longhi este lider mondial in productia de electrocasnice din diverse domenii printre care: domeniul prepararii cafelei, industriei alimentare, al ingrijirii locuintei si domeniul aparatelor de aer conditionat. In total, De’Longhi opereaza 6 fabrici de productie si peste 33 de filiale internationale care sprijina vanzarile in peste 120 de tari din intreaga lume. In Romania suntem prezenti prin cele doua fabrici din Cluj (Jucu) si Bihor (Madaras), unde peste 3.600 angajati ne desfasuram activitatea si ne concentram pe inovarea si realizarea de electrocasnice de inalta calitate. Vino sa faci parte din echipa noastra!

“Fiecare experienta De’Longhi vine cu ceva special”

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022