Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

HAIRSTYLIST IDA SPA DOROBANTI

5 posturi

Candidatul ideal

IDA Spa deschide o noua locatie in cadrul primului proiect de tip Lifestyle Hub din Romania, Labyrinthe pe strada Paris din Dorobanti, un concept premium care aduce sub acelasi acoperisi branduri consacrate intr-o atmosfera electrica si sociala.
Daca esti pasionata de ceea ce faci, vesela si dornica sa transmiti mai departe pasiunea ta, atunci te invitam sa faci parte din primul concept de lifestyle beauty din Romania. Te invitam sa descoperi o echipa tanara, creativa, dispusa sa te asculte, incurajeze si sa te sustina in drumul tau de a deveni un profesionist mai bun si sa iti puna la dispozitie resursele necesare pentru a transforma pasiunea ta in arta. Daca consideri ca atributele de mai jos descriu perfect persoana ta, atunci te invitam sa faci parte din echipa IDA Spa.
- pozitiva, comunicativa si energica
- ambitioasa si dornica sa inveti lucruri noi
- atenta si deschisa catre nevoile clientilor
- entuziasmata sa lucrezi cu oamenii
- fascinata si dornica sa lucrezi in cadrul industriei de beauty

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- prestarea serviciilor la cel mai inalt nivel de profesionalism printr-o atentie dedicata la nevoile specifice ale clientilor.
- promovarea produselor din zona de retail si comunicarea beneficiilor folosirii acestora
- punctualitate si seriozitate
- prestarea serviciilor la cel mai inalt nivel de igiena personala si profesionala
- respectarea standardelor companiei
- entuziasm catre clienti
- mentinerea etichetei profesionale si o atentie detaliata catre aspectul personal

BENEFICII:

- pachet salarial atractiv (salariu fix)
- carte munca
- procent din vanzari
- comision din vanzari de produse
- training recunoscut international si cursuri de formare profesionala
- dezvoltarea personala si profesionala in cadrul unei companii inovatoare si recunoscuta pe piata
- oportunitate reala de promovare in cadrul companiei
- program flexibil de lucru

Located in the heart of Bucharest, on 61A Paris Street, we have created a space and experience designed specific for urbanites where we cater on their specific needs through an award-winning experience, where every minute spent is your minute.
This luxurious & exclusive beauty lounge is the creative heart of IDA Spa, where you can feel alive and beautiful. IDA Spa Beauty Lounge at Labyrinthe is an escape, a step sideways with a unique perspective where you can feel the art of living and of well-being.
In our beautiful beauty corner you can relish in amenities ranging from a healthy and gourmet bar and discover our capsule collection of classic and modern hairstyles, along with a selection of thoughtfully developed nail services and nail art to discerning modern women.

HAIRSTYLIST IDA SPA DOROBANTI  -  TAILORED WELLNESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles