Hairstylist - Coafor Quantic din Vivo! Cluj (Polus)

Quantic one srl - 1 poziție
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3500 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam candidatul ideal pentru salonul nostru: amabil, zambitor, politicos, dornic de afirmare pentru postul de coafor/ hairstylist cu experiența de minim 2 ani într-un salon.

Descrierea jobului

Cerințe minime: spălat+tunsoare+aranjat din perie femei si/sau tunsoare bărbați. Acceptam si specialisti doar pe barbershop/tunsoare barbati cu experienta.

Asigurăm pachet salarial peste media pieței format din salariu fix + procent din servicii.

Salonul are 9 ani vechime, clientela e formata. Programul de lucru este full time dar avantajos. Beneficii job:

- lucrul intr-un ambient placut

- salariu motivant - conditii excelente de munca

- lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti

Dacă îndepliniți cerințele minime va rugam sa ne scrieți sau sa ne sunati. Va mulțumim !
facebook.com/SalonQuantic

VEDO.ro a apropiat barierele dintre salonul de infrumusetare si magazinul de cosmetice traditional aducand mai aproape de Dumneavoastra produse cosmetice profesionale de cea mai inalta calitate. Branduri celebre precum Kerastase, GHD, OPI, Moroccanoil, Guinot, Nashi Argan, Tigi, Lakme, Kevin Murphy si multe altele le puteti gasi in incinta Vivo!Cluj, intrarea nr 3.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos