de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2006 | Reactualizat 26 Nov 2006 | Expiră 23 Nov 2006

Hair Stylist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minimum 3 years experience in hair styling
English language - medium level
Other styling courses attended - would be a plus

Descrierea jobului

Provides professional cuts, color & highlights
Available to travel to attend a Master Educator course for Romania - only 3 days (all provided)
Available to train other stylists for a newly hair styling service in Romania
Available to provide mobile services of styling for busy people

Newly hair styling service in Romania will ensure you a profitable business and high level environment, best opportunity to work with best products in hair styling.

Expirat
Hair Stylist  -  hair style cosmetics

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles