de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mai 2008 | Reactualizat 17 Iun 2008 | Expiră 19 Iun 2008

hair stylist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa,prezentabila,comunicativa,cu dorinta de afirmare si insusire de cunostinte noi in domeniu,disponobila imediat.

Descrierea jobului

Conditii foarte bune de munca si de salarizare.
Posibilitatea de perfectionare: training-uri si deplasari la evenimente de specialitate gratuite.Servicii specifice salonului (de coafor, cosmetica, manichiura-pedichiura) incluse in pachetul salarial.

Descrierea companiei

Salon de Lux,pozitionat ultracentral,ambianta placuta.
Gama servicii : coafor, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura.
Brand-uri utilizate in salon si comercializate de f. buna calitate: L' Oreal, Matrix, Peggy-Sage.

Expirat
hair stylist  -  sc Turquoise srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles