de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2007 | Reactualizat 04 Dec 2007 | Expiră 05 Nov 2007

HAIR STYLIST

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun profesionist, cu pasiune pentru aceasta meserie, dornic de perfectionare, sociabil, abilitati in comunicare, lb. engleza nivel conversational, seriozitate si aptitudini de a performa intr-o echipa.

Descrierea jobului

Beneficii:
a. Salariu fix si variabil, functie de realizari vs. obiective.
b. Servicii specifice salonului (de coafor, cosmetica, manichiura-pedichiura, solar, tratamente corporale) incluse in pachetul salarial.
c. Produse comercializate in Salon cu discount-uri consistente.
d. Conditii foarte bune de munca.
e. Posibilitatea de perfectionare: training-uri si deplasari la evenimente de specialitate gratuite.

Descrierea companiei

Chocolat Salon:
- situat in zona \"Dorobanti\", zona ce ofera o multitudine de oferte de servicii de infrumusetare, Chocolat Salon se diferentiaza prin ambient, printr-o mare complexitate de servicii, prin serviciile suplimentare oferite: Internet Wireless gratuit, inchirierea echipamentelor ptr acces Internet, terasa unde se poate servi o mare gama de ceaiuri (Demmers Teehouse), inclusiv IceTea, cafea si ciocolata Segafredo, bauturi naturale, etc.
- deschis recent
- are urmatoarele servicii: coafor, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura (inclusiv SPA si unghii tehnice), tratamente corporale (electrostimulare, impachetari in ciocolata, etc), masaj, sauna IR, solar si in curand ... machiaj profesional.
- brand-uri comercializate de f. buna calitate: L\' Oreal, Kerastase, Academie, Joico, OPI, Janessen, TG, Juliette Armand.

Expirat
HAIR STYLIST  -  Chocolat Salon

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles