de ani Fără Frică...

Publicat 25 Iul 2007 | Reactualizat 23 Aug 2007 | Expiră 25 Aug 2007

Hair Stylist

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- experienta minim 2 ani
- aspect fizic placut, sociabil, serios
- dorinta de afirmare in domeniu si de a asimila cunostinte noi.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- mentinerea clientelei actuale
- atragerea de noi clienti
- participarea la cursuri si seminarii
- respectarea standardelor salonului
- promovarea si folosirea produselor Kleral System-(www.kleral.com)

BENEFICII:

- conditii de lucru foarte bune in salon de lux, central,spatiu comercial,cu vad si baza de clienti
- cursuri gratuite cu academia Kleral din Torino
- posibilitatea de a face parte din echipa artistica Kleral System
- mediu de lucru placut propice dezvoltarii personale si profesionale
- salarizare si bonusuri adecvate pregatirii profesionale
- nu se practica adaos comercial la materialele de consum
- sistem de bonusuri inclusiv comision la vanzarea produselor de pe stand
- posibilitatea de a lucra in ture

Unic importator si distribuitor pe tara pentru produse profesionale - KLERAL SYSTEM - de ingrijire a parului, destinate saloanelor de coafura. Brand italian distribuit in peste 85 de tari, de 40 de ani pe primele locuri in preferinta saloanelor si clientelor. In Romania in expansiune exponentiala, colectiv tanar si entuziast. Posibilitate reala de cariera pentru noii angajati.

Expirat
Hair Stylist  -  DUAL LINK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles