Publicat 26 Nov 2019 | Expiră 27 Dec 2019

Guvernanta de hotel Hilton Garden Inn Old Town

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- calificare Guvernanta de hotel
- experienta de cel putin 5 ani in domeniu, de preferat intr-un hotel de lant
- limba Engleza la nivel avansat
- cunostinte de contabilitate primara
- abilitati de leadership
- abilitati de a organiza echipa
- capacitate de prioritizare
- cunostinte de managementul resurselor umane
- atentie distributiva, atentie la detalii, memorie vizuala
- initiativa
- viteza de reactie
- corectitudine
- adaptabilitate
- loialitate

Descrierea jobului

Organizeaza, coordoneaza si verifica echipa de curatenie a hotelului, respectand standardele hotelului si regulile de igiena specifice;
Gestioneaza in mod corespunzator produsele de curatenie si obiectele de inventar ale departamentului;
Asigura aprovizionarea departamentului cu materiale si marfuri necesare desfasurarii activitatii, cu respectarea bugetului alocat.

The 4-star Hilton Garden Inn Bucharest Old Town offers fine a luxury accommodation to stay in Bucharest.

Notable for its location 850 meters away from The National Museum of Art of Romania in Sector 3 district of Bucharest, the hotel provides access to Old Town within 5 minutes' walk.

This venue comprises of modern rooms including junior king suite, one-bedroom king suite and suite with such comforts as individual climate control, a minibar, a private safe, television and a work desk. Hilton Garden Inn Bucharest Old Town offers rooms with city view. Bathrooms come with a bathtub, a shower and a hairdryer.

Expirat
Guvernanta de hotel Hilton Garden Inn Old Town  -  Hilton Garden Inn Bucharest Old Town

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles