Publicat 15 Iul 2019 | Expiră 15 Aug 2019

Guest Service Agent/Recepționer Hotel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student sau absolvent de studii superioare (în domeniul turismului ar fi un avantaj)
Cunoașterea limbii engleze
Abilități de comunicare și negociere
Abilități de operare pe calculator
Abilităţi de planificare şi organizare
Adaptabilitate și orientare spre client
Prezență plăcută, deschidere la nou, motivație
Adaptarea la un program de lucru in ture.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Preluarea şi înregistrarea rezervărilor;
Întâmpinarea şi cazarea clienţilor;
Gestionarea cazărilor în programul informatic de gestiune hotelieră;
Promovarea serviciilor hotelului;
Comunicarea cu alte departamente din cadrul hotelului;
Soluţionarea solicitărilor clienţilor;
Atribuții de facturare, încasare, emitere documente fiscale;

Beneficii:
Mediu de lucru stabil, plăcut, alături de o echipă profesionistă;
Training de formare și suport permanent în activitatea desfășurată;
Posibilitatea dezvoltării profesionale în domeniul hotelier si in cadrul unui lant hotelier international.
Pachet salarial atractiv
Pachet medical clinica privată
Reduceri substantiale la cazare, masa in Hilton WorldWide
Condiții de lucru plăcute, într-o echipă profesionistă
Bonusuri Paste,Craciun
Acces platforma traininguri online Hilton University
Masa calda

Hotelul DoubleTree by Hilton Cluj – City Plaza este localizat în centrul orașului Cluj-Napoca, într-o zonă liniștită. Situat în imediata apropiere a Parcului Central, a Primăriei Cluj-Napoca și a centrului istoric, hotelul oferă acces rapid către cele mai importante obiective turistice din oraș.
La DoubleTree by Hilton Cluj – City Plaza ne face plăcere să le spunem tuturor oaspeților noștri ”Bine ați venit!”, oferindu-le un fursec de ciocolată cald încă de la check-in.
Hotelul nostru pune la dispoziția oaspeților 84 de camere și apartamente, 3 săli de evenimente, 2 restaurante, un bar și o zonă de relaxare panoramică cu piscină, saună, fitness și servicii de masaj.

Expirat
Guest Service Agent/Recepționer Hotel  -  DoubleTree by Hilton Cluj-City Plaza

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles