Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

GROOMER CANIN (COAFOR CANIN)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-iubitori ai animalelor de companie
-persoana dornica de afirmare si invatare
-spirit de echipa
-abilitati de comunicare si relationare
-empatie
-spontaneitate
-responsabilitate
-sa isi doreasca sa invete (tehnici, manopere
-sa fie preocupat de bunastarea animalelor

Descrierea jobului

sa utilizeze correct instrumentele pentru ingrijirea canina
sa utilizeze tehnicile potrivite de toaletare si descalcire tinand cont de tipul de blana
sa respecte pasii premergatori imbaierii in functie de tipul de blana si calitatea acesteia
sa asigure uscarea corecta a fiecarei rase, tinand cont si de personalitatea cainelui
sa respecte pasii de toaletare si tundere a cainilor
sa foloseasca timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu,
sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca
sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei

CERTOVET este o clinica veterinara situata in Navodari care are menirea de a veni in ajutorul animalelor de companie.oferind servicii de asistenta medicala veterinara, chirurgie veterinara, cosmetica / frizerie canina, analize de laborator,ecografie
Suntem in permanenta dezvoltare si dorim sa ne extindem echipa.
Valorile pe care le promovam sunt: respectul pentru animale, respectul pentru clienti, respectul pentru colegi, empatie, spirit de echipa,corectitudine, promptitudine, incredere, siguranta.

Expirat
GROOMER CANIN (COAFOR CANIN)  -  CERTOVET

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles