de ani Fără Frică...

Publicat 22 Feb 2008 | Reactualizat 23 Mar 2008 | Expiră 24 Mar 2008

Graphic / Web Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane serioase, dinamice, pasionate care doresc sa isi depaseasca limitele in tot ceea ce isi propun.

Punem accent pe calitate si timp de executie, pe adaptare la cerintele clientilor si comunicare in echipa. Dorim ca dupa o perioada de acomodare sa isi poata exprima liber creativitatea si sa comunice cat mai bine cu ceilalti membrii ai echipei.

Un minim de portofoliu este necear sau experienta de 1 an in lucrul cu clientii.

Descrierea jobului

Cautam tineri care sa inteleaga importanta muncii in echipa si sa doreasca sa invete si sa aprofundeze experienta. Cautam persoane deschise care sunt dornice de a invata si a impartasi din experienta profesionala si celorlalti membrii ai echipei.

Cerinte necesare:
HTML, CSS, Adobe Photoshop, Corel Draw si/sau Adobe Illustrator & Macromedia Dreamweaver.

Experienta minimala:
12 luni.

Beneficii:
Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa de profesionisti.

Credem in oamenii cu care lucram si cautam jucatori de echipa, profesionisti in devenire. Pentru mai multe detalii despre compania noastra va rugam sa vizitati www.graffco.ro

Expirat
Graphic / Web Designer  -  Graffco srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles