de ani Fără Frică...

Publicat 22 Aug 2008 | Reactualizat 20 Sep 2008 | Expiră 22 Sep 2008

Graphic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in domeniu
- simt estetic, creativ, dinamic, cu initiativa, conceptie grafica
- cunostinte solide de utilizare a programelor de design graphic, asistat de calculator (Domus 3D)
- capacitate de lucru in conditii de stress
- disponibilate la deplasari si la program prelungit
- cunostinte design interior: gresie, faianta, obiecte sanitare constituie avantaj

Descrierea jobului

Reponsabilitati:

- realizarea machetelor grafice
- pregatirea si verificarea fisierelor pentru productie
- dorinta de a acumula cunostinte noi in domeniul design-ului graphic in vederea realizarii unor elemente grafice cat mai complexe

Beneficii:
- pachet salarial atractiv şi bonuri de masă
- telefon

-import si distributie materiale pentru finisaje in constructii:
-gresie, faianta, placa klinker,
-obiecte sanitare, obiecte sanitare si accesorii pentru persoane cu disabilitati,
-rame de montaj si rezervoare geberit, sisteme de drenaj pluvia,
-mobilier de baie,
-cazi si cabine simple si cu hidromasaj, Jacuzzi,
-oglinzi, baterii, accesorii de baie,
-adezivi, profile, rame de aerisire si usite de vizitare, ventilatoare,
-mozaic de sticla,
-radiatoare, seminee,
-granit, marmura, travertin, pietre naturale si decorative etc.

Pentru detalii accesati www.jollycluj.ro

Expirat
Graphic Designer  -  JOLLYCONTOR Impex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles