Publicat 09 Iun 2008 | Reactualizat 08 Iul 2008 | Expiră 10 Iul 2008

GRAPHIC DESIGNER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Creativ, energic, cu atentie distributiva, organizat.

Descrierea jobului

Scop functie:

Graphic designerul este responsabil cu realizarea
- materialelor interne (brosuri, flyere, mape, materiale promotionale etc)
- a aplicatilor care vor insoti infokiosk-urile. (sunt necesare cunostinte de Flash peste medie)

Sunt necesare conostinte Photoshop, Corel, Flash!

Reprezinta un avantaj cunoasterea 3D MAX sau Maya si a cat mai multor programe din pachetul Adobe.

Responsabilitati:

Responsabilitatea principala este folosirea creativitatii la maxim. Avem nevoie de oameni cu idei, cu bun gust care sa priveasca un layer gol de CS 3 ca pe o provocare.

Cerinte:

Experienta in domeniu nu este obligatore, doar un portofoliu cu lucrari realizate in photoshop, corel si flash.

Beneficii:

Daca iti place grafica atunci aici vei face ce-ti place.

CSVision activeaza din 2002 pe piata solutiilor software si a mediilor interactive, fiind unul din pricipalii producatori de infokiosk-uri din Romania.

Expirat
GRAPHIC DESIGNER  -  CS Vision SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles