de ani Fără Frică...

Publicat 04 Ian 2008 | Reactualizat 03 Feb 2008 | Expiră 04 Feb 2008

Graphic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte solide in utilizarea urmatoarelor medii: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator si CorelDraw;
- cunoasterea la un nivel avansat a cel putin unui program de grafica 3D(3dMax, Maya);
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- experienta in lucrul creion-hartie;
- cunostinte de CSS, HTML, Flash reprezinta avantaj;
- persoana dinamica, creativa, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- design de interfete pentru site-uri si diverse produse software;
- design de materiale publicitare(afise, coperti, carti de vizita);
- design de elemente 3D si a unor elemente grafice;
- editarea digitala de imagine.

Beneficii:
Adinvent ofera angajatilor sai un pachet de compensatii si beneficii menit sa stimuleze performanta profesionala, retentia si dezvoltarea carierei in companie pe terment lung.
Pe langa salariul fix lunar pachetul include:
- bonus de performanta trimestrial (pe proiect);
- asigurare de viata;
- traininguri in functie de necesitatile specifice de instruire identificate.

Adinvent este o companie de web-development aflata in plina ascensiune cu experienta in dezvoltarea, promovarea si mentenanta paginilor web interactive cat si in dezvoltarea altor aplicatii IT. Printre clientii nostri se numara companii locale si internationale (SUA, Canada, Marea Britanie, Australia).

Expirat
Graphic Designer  -  Adinvent

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles