de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2007 | Reactualizat 14 Dec 2007 | Expiră 16 Dec 2007

Graphic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca vrei sa-ti depasesti granitele si sa realizezi o cariera stralucita in advertising, trebuie sa stii ca ai gasit cea mai creativa companie din Brasov. Cu profesionisti de valoare, asa cum tu esti deja sau vei fi in curand, grupul nostru de firme a crescut in timp scurt si a devenit unul dintre jucatorii importanti in piata regionala pentru tot ce inseamna strategie si creatie publicitare.

Descrierea jobului

Trebuie sa fii debordant de creativ, inteligent si ambitios. Trebuie sa simti proiectul la care lucrezi. Trebuie sa te implici complet pentru a gasi idei, trebuie sa dai totul pentru a realiza conceptul, ... si vei avea suficient timp pentru a savura succesul!

Cerinte:
- Utilizator al urmatoarelor aplicatii: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator;
- Constituie avantaj cunoasterea Adobe Flash sau programe 3D gen Maya, web design sau fotografie.

Nu uita sa ne prezinti un portofoliu, pentru noi conteaza mai mult decat interviul.

Entry salary intre 500 – 700 euro, in functie de portofoliul prezentat; carte de munca; bonusuri

Full-service Advertising Agency. Strategie si Creatie Publicitare.

Expirat
Graphic Designer  -  SC Ad Today SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles