Graphic Designer

MacPixel - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Bun cunoscator al Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator.
- Cunoasterea programelor de editare web sau multimedia (Dreamweaver, Premiere, After Effects) constituie un avantaj
- Notiuni de fotografie/compozitie, abilitati in folosirea aparatului foto
- Fire comunicativa, spirit de echipa, atentie la detalii si CREATIVITATE!
- Eficienta si flexibilitate

Descrierea jobului

Canditatul trebuie sa fie capabil sa conceapa logo-uri, sa poata realiza designul pentru ambalaje, cataloage, brosuri de promovare, afise…etc, precum si pregatirea acestora pentru tipar digital si offset.
Sa-si aduca aportul la dezvoltarea brandurilor aflate in portofoliul MacPixel, precum si la lansarea altora noi.

MacPixel este un studio de creatie in care de peste 25 de ani oferim solutii clientilor nostri pentru promovare si dezvoltare. Facem branding, ilustratie, graphic design, design de ambalaj, fotografie si film. Despre portofoliul de clienti si modul in care interactionam cu acestia detalii gasesti pe site. Daca iti place ce facem si vrei sa faci parte din echipa atunci nimic mai simplu, aplica!
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022