Publicat 10 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 10 Nov 2019

Graphic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai mai facut grafica in Corel Draw si iti place munca de birou, atunci esti un bun candidat pentru acest post.
Daca esti o persoana creativa, ai o atitudine pozitiva si iti place sa interactionezi cu oamenii, te potrivesti perfect cu noi.
Asa ca, te invitam sa aplici si sa ne cunoastem.

Descrierea jobului

Job-ul de graphic designer presupune conceptia si realizarea in Corel Draw a materialelor ce urmeaza a fi tiparite.
Daca te pricepi sa faci separatie de culoare, in Corel Draw, ar fi perfect. Daca nu, se invata.
Uneori se lucreaza si cu clientii care doresc sa vorbeasca cu specialistul ce le face grafica, adica cu tine.
Produsele pe care le realizam in tipografie sunt carti de vizita, pliante, cataloage, materiale publicitare, etc.

Beneficiile tale pe acest post sunt:
-transport gratuit si asigurat la si de la serviciu, cu masina firmei;
-un mediu de lucru nou, modern, dotat cu aparatura peste medie;
-o echipa tanara care te va ajuta sa te integrezi intr-un timp foarte scurt;
-salarizare foarte buna.

Suntem o tipografie moderna si ne desfasuram activitatea intr-un spatiu nou si placut.� Suntem singurii din zona noastra care avem un utilaj tipografic foarte performant,� un echipament offset Heidelberg� in 5 grupuri de culoare.� In 2015 am avut o cifra de afaceri de peste un milion de euro.

In fiecare an, echipa noastra, realizeaza� o� colectie unicat de agende si calendare foarte apreciate de catre clientii nostri.

Cu toate ca avem clienti extrem de exigenti, corporatii importante de origine germana si americana, am reusit sa pastram o atmosfera de familie in cadrul echipei noastre.

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut dar la un nivel de profesionist, te asteptam in echipa noastra!

Expirat
Graphic Designer  -  Brand Office S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles