de ani Fără Frică...

Publicat 10 Apr 2008 | Reactualizat 09 Mai 2008 | Expiră 11 Mai 2008

Graphic Designer Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• experienţă n machetare text de minimum 1 an (preferabil Page Maker)
• cunoştinţe medii de CorelDraw şi Photoshop; constituie avantaj cunostintele de InDesign
• bune cunoştinţe de pregătire pentru tipar;
• atenţie la detalii;
• rapiditate n execuţie;
• capabil să respecte termenele;
• persoană cu iniţiativă, capabilă sa lucreze independent;
• creativitate n găsirea soluţiilor tehnice;
• rezistenţă la stres;
• spirit de echipă;

Descrierea jobului

• realizarea machetelor publicitare, layout;
• pregătirea materialelor pentru tipar;
• prelucrare imagini;

Descrierea companiei

Descrierea firmei:
INSTITUTUL EUROCOR este filiala SCOLII EUROPENE DE CURSURI PRIN CORESPONDENTĂ (ESCC) cu sediul central în Olanda, cel mai mare institut de educaţie prin corespondenţă din Europa, prezent în 8 ţări din Europa şi Asia.
EUROCOR realizează în România cursuri prin corespondenţă de Limbi straine, Profesionale, Calculatoare, Hobby.

www.eurocor.ro

Expirat
Graphic Designer Junior  -  Eurocor IECC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles