Graphic Designer - Grafician DTP

Tinervis Group SRL - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunoștințe de operare Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop
- persoană dedicată, cu voință de lucru, putere de concentrare - adaptabilitate, capacitate de a învață lucruri noi
- atenție la detalii, simț estetic dezvoltat
- persoana creativă, pasionată de design și de creația grafică pe calculator

Descrierea jobului

Responsabilități:
- concepere si grafica materiale de prezentare (pliante, brosuri, cataloage, afise etc - realizare de grafica pentru Web
- verificarea fișierelor și pregătirea acestora pentru print

Oferim:
- salariu atractiv
- mediu de muncă plăcut într-o echipă tânără și dinamică
- posibilitate de dezvoltare a carierei

Jobul se desfasoara la sediul angajatorului!

Suntem o companie romaneasca din industria panificatiei, care pune accent pe corectitudine, performanta si operativitate;
Cu o echipa formata din peste 1800 de oameni, continuam sa ne dezvoltam si sa depasim asteptarile clientilor nostri.
Colegii nostri lucreaza indeaproape unii cu altii, pentru a transforma acest parteneriat in crearea de valoare si relatii de lunga durata.
A lucra cu echipa LUCA, inseamna a trai excelenta in fiecare zi.

Te asteptam in CASA SI FAMILIA LUCA.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 1 iun. 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos