de ani Fără Frică...

Publicat 29 Sep 2008 | Reactualizat 28 Oct 2008 | Expiră 30 Oct 2008

Graphic Designer / Flash Programmer

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru Designer:
-Experienta in folosirea Photoshop si Illustrator (eventual un Portofoliu disponibil la aplicare -pe net sau pe cd/dvd/stick)
-imaginatie
-atentie la detalii
-rabdare

Pentru Flash Programmer
-cunostinte avansate de Flash CS3 si Action Script
-imaginatie
-rabdare

Descrierea jobului

Atributii Designer:
-Realizarea unor machete grafice pentru softuri educationale pe baza unui scenariu determinat;
(Necesita cunostinte avansate de Photoshop)
Atributii Flash Programmer
-Realizarea de animatii pentru softuri educationale, punerea in scena a elementelor grafice primite de la Designer.
(Necesita cunostinte avansate de Flash CS3 si Action Script)

Activitatea societatii noastre este orientata spre dezvoltarea de aplicatii educationale. Mai multe informatii puteti gasi pe adresa www.ascensys.ro. Mediul de lucru este unul tanar, programul flexibil, oferim bonusuri in functie de rezultatele obtinute.

Expirat
Graphic Designer / Flash Programmer  -  Ascensys Soft SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles