Publicat 11 Dec 2007 | Reactualizat 09 Ian 2008 | Expiră 11 Ian 2008

Graphic designer / DTP

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta in domeniu
adaptabilitate si capacitate de lucru in echipa
creativitate

Descrierea jobului

Graphic Designer / Layout:
- for prit
- for web

Salaraiu atragator

Infiintata in Romania in anul 1993 organizatia este activa la nivel modial (incepand din 1919) in 112 tari din intreaga lume, fiind cea mai mare si cea mai dinamica organizatie internationala de educatie economica si antreprenoriala.
Programele JA de tip \"learning by doing\" sunt urmate anual de peste 8 milioane de elevi si studenti din intreaga lume si se desfasoara local in parteneriat cu institutiile de invatamint si comunitatea de afaceri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Graphic designer / DTP  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles