de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Graphic Designer / DTP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent (ă) de studii superioare, cele în domeniul artistic/grafic reprezintă un avantaj
  • Experiență în Marketing, Artă, Design Grafic sau un post similar
  • Cunoștințe solide IT, web, DTP, branding, print design
  • Ai experiență cu proiecte ATL și BTL
  • Ești creativ (ă), ai talent grafic, simț artistic și critic
  • Ești capabil (ă) de multi-tasking: gestionarea mai multor proiecte simultan, rapid și eficient
  • Lucrezi în Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) și Microsoft Powerpoint
  • Ești atent (ă) la detalii și ai capacități de automotivare
  • Ai simtul umorului (este necesar pentru integrarea in echipa Beraria H)
  • Ai un portofoliu relevant
  • Tratezi profesional timpul, costurile și termenele limită
  • Cunoști limba engleză la un nivel avansat
  • Ai capacitate de research și de elaborare a textelor
  • Îți plac sesiunile de brainstorming

Descrierea jobului

  • Realizezi concepte, branding și elemente de identitate vizuală
  • Întocmești design-ul pentru bannere, afișe, newslettere sau secțiuni noi ale site-ului
  • Ocazional, realizarea de branding-uri, rebranding-uri și logo-uri
  • Plănuiești conceptul după studierea informațiilor și materialelor
  • Creezi idei de dezvoltare inovative, originale și creative pentru inițiative de marketing
  • Ești responsabil (ă) de tot procesul grafic de la concept până la produsul final
  • Creezi layout-uri și aplici principiile de design grafic
  • Realizezi materiale de promovare pentru diverse evenimente

Keywords: graphic designer, DTP, grafician, web designer, creative graphic designer, art director, web developer, grafician ilustrator, grafician, designer - branding, grafica publicitara, webdesign digital marketing, e-commerce junior, brand manager, specialist marketing, asistent marketing, public relations, PR., online marketing specialist, junior marketing specialist, on-line specialist, marketing copywriter, specialist marketing.

Situată pe Şoseaua Kiseleff, nr. 32, Parc Herăstrau (fostul Pavilion H), Berăria H este o locatie impresionanta si un loc legendar, care gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali. De asemenea, Berăria H este recunoscută drept cea mai mare berărie din Sud Estul Europei şi dispune de o capacitate de aproximativ 2000 locuri în interior şi 1000 de locuri pe terasă. Până în prezent, la Berăria H au fost organizate peste 2000 de evenimente, iar Oraşul cu Chef de Viaţă numără peste 500 000 de vizitatori în fiecare an.

Expirat
Graphic Designer / DTP  -  Beraria H

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles