Publicat 25 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Graphic designer / DTP

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Cautam o persoana dinamica, prietenoasa si politicoasa, cu multa rabdare (clientii pot fi dificili uneori) care sa poata sa tina pasul cu numarul zilnic de lucrari
Cunoasterea adobe illustrator si a limbii engleze sunt cerinte obligatorii
Experienta minim un an in grafica/design

Descrierea jobului

Graphic Designer/DTP in industria tipografica. Pe baza informatiilor primite, viitorul coleg va insera datele in formatele trimise de noi si va trimite clientilor pentru aprobare, va pastra legatura cu clientii pana va primi acordul pt print. Apoi va pregati fisierele pentru print

CE CAUTAM:
-cunostinte si experienta in Adobe Illustrator ( cerinta obligatorie, va rugam nu aplicati daca nu aveti experienta)
-focus, rapiditate si comunicare
-limba engleza fluent

SALARIU IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI ABILIATATI, foarte competitiv

Descrierea companiei

Productie print si semnalistica

Graphic designer / DTP  -  Mega Image Print Production ltd