Graphic Designer / DTP + Web

Beraria H - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 500 - 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experiență în Marketing, Design Grafic, Web/UI/UX Design sau un post similar
Ai experiență cu proiecte ATL, BTL si/sau Web
Ești creativ (ă), ai talent grafic, simț artistic și critic
Ești capabil (ă) de multi-tasking: gestionarea mai multor proiecte simultan, rapid și eficient
Lucrezi în Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, XD)
Ești atent (ă) la detalii și ai capacități de automotivare
Ai simtul umorului (este necesar pentru integrarea in echipa Beraria H)
Ai un portofoliu relevant
Tratezi profesional timpul, costurile și termenele limită
Cunoști limba engleză la un nivel avansat
Ai capacitate de research și de elaborare a textelor
Îți plac sesiunile de brainstorming

Descrierea jobului

Avem proiecte atât în ceea ce privește operarea locației noastre (meniuri, flyere, etc), promovarea evenimentelor (afișe pentru concerte, bannere) cât și dezvoltarea de aplicații Web și mobile

Asadar, ce ar trebui sa faci tu:

Web Design / UI / UX:
Wireframing, mockups:
Implementare User Interface impreuna cu Project Manager-ul
Analiza si optimizarea User Experience impreuna cu Project Manager-ul

Graphic Design, DTP:
Realizezi concepte, branding și elemente de identitate vizuală