Publicat 11 Aug 2019 | Reactualizat 08 Sep 2019 | Expiră 11 Sep 2019

Graphic Artist / Animator 2D

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are Photoshop-ul / Ilustratorul ca prieten de multi ani de zile, stie sa urmeze cerinte intr-un mod creativ si este pasionat de grafica si design. Experienta cu o tableta grafica este un mare avantaj, la fel cum e si experienta in programe de modelare si randare 3D. Cautam un grafician / animator care nu vine sa umple programul de 8 ore, ci pentru a isi imbunatati constant abilitatile si pentru a avea zilnic satisfactia ca munca lui e apreciata de milioane de oameni in fiecare luna.

CAUTAM DOAR PERSOANE CU EXPERIENTA IN GRAFICA / ANIMATIE!

Descrierea jobului

Postul de ilustrator consta in conceperea graficii pentru jocuri flash / unity sau postul de animator pentru creeare animatiilor.

Ca responsabilități, va trebui în special să:
- desenezi vectorial varii caractere/obiecte sau scene (în Adobe Flash sau Adobe Illustrator)
- creezi animații folosind Adobe Flash sau alte programe de animație
- foarte rar se intamplă să avem câte un proiect propiu de DTP. Atunci va trebui să ajuți cu punerea în foaie a respectivei lucrări

Rezultatele muncii tale se vor integra cu programarea,

Beneficiile tale sunt urmatoarele:
- libertate mare de a-ti impune propria viziune asupra muncii tale
- program lejer, deadline-uri flexibile si usor de atins
- salar proportional cu performanta + bonusuri

Cerinte
Cunostinte medii Adobe Photoshop, Ilustrator, Flash

CrazyCubz se ocupa cu dezvoltarea de jocuri si aplicatii din 2008.

Expirat
Graphic Artist / Animator 2D  -  CrazyCubz

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles