de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Grafician - webdesign

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienţă în domeniul graficii, designer grafic /DTP sau digital media
• Cunoaşterea la nivel avansat a programelor Indesign CS, Adobe Acrobat Professional , Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
• Experienţă în privinta realizării de materiale publicitare pentru comerţ
• Cunoştinţe în domeniul fotografiei de produs și în domeniul prelucrării foto
• Capacitate organizatorică, respectarea termenelor, confidenţialitate, resposabilitate pentru activitatea depusă
• Atenţie la detalii, persoană proactivă și capacitatea lucrului in echipă

Descrierea jobului

- realizarea de machete grafice pentru diverse produse de promovare
- prelucreaza imagini de produse (decupare, redimensionare, retusare, corectii culoare si luminozitate, inserare text);
- creeaza bannere grafice
- introduce continutul creat in site-ul companiei;
-administrare conturi facebook

Producem si distribuim pungi din plastic personalizate, clientii nostri sunt magazine si lanturi de supermarket, farmacii, cofetarii....etc. Mai multe detalii le puteti gasi pe siteul nostru www.pungi-plastic.com

Expirat
Grafician - webdesign  -  Profi Plastic Production

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles