Publicat 03 Nov 2020 | Reactualizat 01 Dec 2020 | Expiră 04 Dec 2020

Grafician & Web Developer - Agentie de Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Foarte bune cunostinte de operare in soft-urile de grafica: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign; cunostinte de After Effects si Premiere constituie un avantaj;

Creatie Logo-uri si concepte.

Descrierea jobului

Creaza proiecte, concepte si layout-uri
Determina dimensionarea si modul de aranjare a materialelor ilustrative
Prelucreaza si realizeaza noi imagini cu ajutorul programelor software
Revizuieste imaginile produselor si propune imbunatatiri dupa caz
Stabileste impreuna cu superiorii design-ul lucrarilor solicitate
Propune si realizeaza variante pentru imaginile produselor si paginii web
Elaboreaza si realizeaza concepte in termeni de logo/pliant/afis/banner static si animat/ ambalaje si etichete pentru produsele comercializate, alte tiparituri si contribuie la creatia de brand/imagine/identitate vizuala, in acord cu specificatiile
Estimeaza resurse materiale si de timp pentru creatie
Concepe o strategie de prezentare a produselor care sa fie in conformitate cu specificul produselor si strategia de marketing (concepe - daca este cazul - un mesaj, un slogan, continutul de imagini);

Cunostinte avansate in Adobe Photoshop, InDesign, Corel Draw..
Simt artistic dezvoltat.
Creativitate, seriozitate.

Singura agentie de Marketing specializata pe domeniul Rezidential si Retail
www.theskills.ro

Expirat
Grafician & Web Developer - Agentie de Marketing  -  S.C NYX CROSS GRAFIX S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles