Publicat 12 Ian 2019 | Expiră 12 Feb 2019

Grafician/proiectant

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana responsabila cu experienta preferabil in productie publicitara ( experienta ca arhitect, inginer proiectant, grafician- proiecte pentru reclame, totemuri, standuri expozitionale, amenajari interioare..)
conceptie grafica, creativitate , prezentare proiecte 2D , 3D
cunostinte materiale uzuale industriei pubicitare
cunostinte intocmire fisiere pentru print, cnc, cutter plotter
cunostinte operare utilaje ; CNC, printer, laser, cutter plotter, laminator....
rapiditate in lucru
capaitate de a respecta termene strinse
abilitati de lucru in echipa
prezentare portofoliu lucrari

Descrierea jobului

conceptie/proiectare produse si materiale din industria publicitara ( elemente semnalizare indoor/outdoor, standuri expozitionale, amenajari showroom- uri si magazine, mobilier comercial, proiecte speciale)
intocmire devize/necesar materiale
machetare/simulari 2D si 3 D,
urmarirea si verificarea proiectelor in procesul de productie
operare utilaje ; CNC, printer, laminator, cutter plotter. ...
disponibilitate pentru program prelungit
salariu atractiv, bonusuri

productie publicitara - confectionare casete luminoase, reclame, decorari auto/vitrine, personalizari, standuri expozitionale...

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Grafician/proiectant  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles