Publicat 23 Sep 2019 | Expiră 24 Oct 2019

Grafician/Operator productie publicitara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se solicita cunoasterea programelor Adobe Illustrator si Adobe Photoshop
- abilitati de creatie, realizare machete grafice, separatii de culori
- constituie un avanataj experienta in domeniul tipografic si cel al productiei publicitare
- de preferat sa cunoasca principiile de functionare a utilajelor poligrafice
- preferabil cu experienta in aplicarea de autocolante, colantari vitrine, autoturisme
- finisaje materiale publicitare
- utilizare printer de mari dimensiuni si presa de transfer termic
- Indemanare practica in realizarea produselor publicitare
- responsabilitate
- capacitate de organizare a muncii proprii, de a lucra in conditii de stres, cu respectarea termenelor limita
- cunoastere reguli, standarde si tipare de design
- capacitate de a lucra la mai multe proiecte simultan
- originalitate, simt estetic
- viteza de lucru
- Disponibilitate pentru program prelungit (ore suplimentare in functie de comenzi/montaje)
- Permis auto categoria B (constituie avantaj, nu este o cerinta eliminatorie)
Pentru ocuparea acestui post va fi nevoie din partea solicitantului de probe de lucru.

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui operator productie publicitara/print si finisari/grafician/operator DTP.

Va rugam sa aplicati la acest post doar daca indepliniti urmatoarele conditii:
- sunteti interesati de o colaborare de lunga durata cu firma noastra
- va puteti prezenta la interviu in Timisoara
- sunteti disponibil pentru angajare in maximum 15 zile

AuroMedia sustine identitatea vizuala a clientilor sai prin solutii de tipar si productie publicitara. Oferim intotdeauna solutii actuale prin care clientul sa beneficieze de calitatea optima a materialelor promotionale si a obiectelor publicitare prin care isi promoveaza brandul si actiunile. AuroMedia ofera servicii de tipar si productie publicitara complete, tipar offset, digital si print de mari dimensiuni, creatie grafica si identitate vizuala.

Expirat
Grafician/Operator productie publicitara  -  S.C. AUROMEDIA PLUS PRINT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles