Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

GRAFICIAN - OPERATOR PRINTER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe minime:
Cunostințe Adobe Photoshop, CorelDRAW - suficient si nivel mediu

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Realizarea de machete grafice
DTP - pregătirea pentru print a diverselor lucrări
Printarea pe diverse echipamente digitale – oferim training gratuit la locul de muncă
Executarea de serii mici și mock-upuri

Beneficii:
Un mediu de lucru plăcut
Bonusuri de performanta.
Orar flexibil.

Suntem producători de ambalaje personalizate din hartie si carton pentru industria alimentară cu experiență de peste 10 ani pe această piață.

Expirat
GRAFICIAN - OPERATOR PRINTER  -  TURBOPRINT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles