Publicat 03 Apr 2017 | Reactualizat 26 Apr 2017 | Expiră 25 Mai 2017

GRAFICIAN DTP & GRAFICIAN WEB @ PIATRAONLINE

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Alatura-te celei mai mare magazin online Home & Deco din Romania, vei lucra intr-un super showroom din Nordul Bucurestiului. Oferim un loc de muncă într-o companie extrem de dinamica, cu o echipa tanara, de succes, intr-o companie ce lucreaza pe Europa si Romania. Cautam o persoana dinamica, cu spirit creativ, cu experienta de design/grafica.Candidatul ideal trebuie sa fie deschis la noi provocari, comunicativ.

PIATRAONLINE este membru Marble Institute of America, castigator ''National Champion'' in cadrul European Business Awards, castigator ''Best Home & Garden'' 2016 Gala Premiilor Ecommerce Romania

Cautam o persoana tanara, dinamica, cu spirit creativ, cu experienta de design/grafica.
Candidatul ideal trebuie sa fie deschis la noi provocari, comunicativ si mai ales proactiv
Capacitatea de adaptare si dorinta de a invata lucruri noi.

Posturi disponibile:
1 post GRAFICIAN DTP
1 post GRAFICIAN WEB

Descrierea jobului

- Respectarea dead line-urilor (si in general punctualitate).
- Creativitate si caracter proactiv
- Capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback constructiv
- Experienta min. 2 an intr-un post similar.
- Cunostinte Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, etc.
- Capacitatea de a realiza design web pentru campanile noastre de marketing
- Cunostinte HTML / CSS

Detalii program si locatie:
Program: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00
Adresa: Aleea Teisani Nr. 137A, Sector 1, Bucuresti
Se poate asigura transport cu shuttle-ul nostru, cu ridicare din B-dul Aviatorilor, Piata Presei sau Baneasa.

PIATRAONLINE ROMANIA
Canal Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6raFP0kRErM
www.piatraonline.ro

ROCK STAR CONSTRUCT SRL detine brandul PIATRAONLINE ce opereaza la nivel national si european, astazi fiind cel mai important magazin online Home & Deco destinat in principal finisajelor cu piatra naturala. Fiind intr-o ascensiune rapida, cautam tineri talentati, dornici de munca, alaturi de care sa continue dezvoltarea companiei. Oferim un loc de munca sigur, intr-o companie extrem de dinamica.

Atmosfera fiind una foarte placuta, un mediu perfect pentru dezvoltare. Vei lucra intr-un super showroom, alaturi de o echipa tanara, prietenoasa si unita

PIATRAONLINE duce acest concept un pas mai departe si colaboreaza la nivel international pentru a imbunatati conditiile de lucru in lantul sau de aprovizionare in Asia si America de Sud. O politica clara subliniaza criteriile pe care furnizorii trebuie sa le indeplineasca pentru a coopera.

De asemenea, la nivel local,pentru serviciile de care are nevoie, firma alege parteneri loiali si etici.

Misiunea noastra
PIATRAONLINE isi doreste sa furnizeze profesionistilor din industria constructiilor o gama extinsa de piatra naturala de calitate la preturi accesibile dar fara a face compromisuri legate de oferta remarcabila de servicii si suport.

Viziunea noastra:
•Sa exercitam calitatea in toate aspectele sale
•Calitatea este prim-planul tuturor operatiunilor zilnice. Nu doar ca dorim sa furnizam clientului un material de cea mai buna calitate dar si modul in care acest lucru este realizat trebuie sa reflecte standardele noastre ridicate.

GRAFICIAN DTP & GRAFICIAN WEB @ PIATRAONLINE  -  PIATRAONLINE | ROCK STAR CONSTRUCT SRL