Publicat 18 Apr 2017 | Reactualizat 19 Mai 2017 | Expiră 20 Mai 2017

Grafician Designer - BRASOV

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, concentrare, precizie, creativitate, inventivitate, originalitate, seriozitate, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cerinte:

-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Nivel studii: cel putin nivel liceal, preferabil studii universitare finalizate
-Posesor permis de conducere categ. B ( prezinta un avantaj )
-Disponibilitate la program prelungit
-Cunostinte de limba Engleza, nivel conversational (cunoasterea de alte limbi straine prezinta un avantaj)
-Cunostinte de prelucrare imagini (Photoshop, Corel Draw)
-Cunostinte de creatie publicitara (pliante, brosuri, bannere, afise, etc.)

Responsabilitati :

-Prelucrarea / ajustarea imaginilor publicitare
-Optimizarea fisierelor si pregatirea lor pentru tipar
-Receptionarea materialelor publicitare
-Crearea imaginilor de identitate vizuala

BILKA este o companie la nivel national, 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, system pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. BILKA este numarul 1 in topul producatorilor romani de acoperisuri.

Expirat
Grafician Designer - BRASOV  -  Bilka Steel