Publicat 02 Mar 2018 | Expiră 02 Apr 2018

Grafician / Designer Corel

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Grafician / Designer, cu imaginatie.
Cunoasterea programului Corel Draw la un bun nivel este o conditie obligatorie!
Cunostintele de grafica vor fi testate in cadrul interviului cu o proba de lucru in Corel.

Nota: Postul se adreseaza doar persoanelor din Galati / Braila iar prezenta fizica la sediul firmei este indispensabila. Nu sunt selectate persoanele care doresc sa lucreze la distanta sau pe proiecte. Postul presupune lucrul la sediul firmei, in Galati.

Descrierea jobului

Activitatea consta in comunicarea cu clientul, elaborarea machetelor si transferul acestora spre productie.
Salarizare, functie de competente si realizari, intre 1400 si 2400 lei net. Pe langa salariul fix exista un sistem de bonusuri functie de volumul de munca realizat.
Acceptam si variante part-time, minim 4 ore/zi prezenta la sediu firmei.

Descrierea companiei

Productie publicitara.

Expirat
Grafician / Designer Corel  -  TOP MEDIA PRODCOM