de ani Fără Frică...

Publicat 03 Oct 2006 | Reactualizat 01 Nov 2006 | Expiră 03 Nov 2006

Grafic designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de grafica publicitara pe computer
Cunostinte Softwear (Adope Illustrator, Adope Photoshop, Freeland)
Sistem operativ Apple Macintosh
Capacitate de desen manual
Cunostinte tehnice de tiparire
Spirit de echipa
Disponibilitate pentru program flexibil
Seriozitate
Constanta

Descrierea jobului

Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere dar experta ( 9 ani de activitate) la nivel international
Salariu motivant
Posibilitatea de crestere profesionala si de construire a unei cariere in domeniu

Agentie de publicitate-servicii complete, in plin proces de expansiune

Expirat
Grafic designer  -  SC GEO PEDULLA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles