Publicat 26 Mar 2007 | Reactualizat 24 Apr 2007 | Expiră 26 Apr 2007

Grafic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam designeri creativi pentru dezvoltarea unor template-uri dinamice, stilate, si moderne ce urmeaza a fi folosite in Cabanova Flash Sitebuilder.

Spre deosebire de alte proiecte de web design, noi va dam libertatea de a va folosi ingeniozitatea pentru a crea o varietate de templateuri ce vor fi folosite de utilizatorii nostri din intreaga lume. Arata lumii ce poti face! Contacteaza-ne acum!

Descrierea jobului

Cerinte
- experienta minim 2 ani in domeniu (experienta va fi demonstrata prin lucrari)
- sa fie capabil sa lucreze independent
- cunositinte solide despre web (tendinte, posibilitati, tehnologie).
- creativitate, imaginatie, ingeniozitate
- capacitatea de a respecta termenele limita si de a lucra peste program.
- limba engleza (scris, vorbit), nivel avansat
-cunostiinte solide de Photoshop, Illustrator/Freehand, Flash
-cunostiinte generale despre editare video, si integrarea acestor pe Internet
-studii superioare in domeniu (considerat un plus )

Societate Romano-Germana cu capital majoritar german, ce ofera solutii software complete pentru clienti atat externi cat si interni.

Expirat
Grafic Designer  -  Efirst SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles