Grafic Designer & Social Media Administrator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce imi doresc de la tine :

Asteptarile mele fata de tine,sunt direct proportionale cu cele pe care si eu le ofer in prezentarea mea.In aceasta echipa,trasaturile comportamentale sunt mult mai importante decat abilitatile in sine, pe care le vom dezvolta continu’.

Descrierea jobului

-Program flexibil
-Responsabilitatile se vor discuta la momentul intalnirii

ABILITATI :
· Graphic designer (Creativ,cu simt estetic si multa pasiune )
· Crearea si administrare conturilor de social media
· Experiență în Facebook, Instagram, YouTube și TikTok
· Experiență în Google Ads
· Administrarea și crearea campaniilor pe rețelele sociale amintite
· Crearea de articole
· Crearea de strategii
· Păstrarea contactului cu clienții
· Urmărirea de trenduri și perfecționarea

Salut ,sunt in dezvoltarea unei companii profesionale ,cu obiective clare intr-un mediu cat mai placut ! Fiind la etapa cautarii partenerul ideal, te invit sa citesti pe scurt ce imi doresc de la tine,si daca te regasesti,astept apelul tau cu mare drag!

Ce ofer :

-Determinarea continua pentru a evolua si a fi cea mai buna varianta,perseverand spre obiectivele fixate ,care sa ne recompenseze atat personal dar si financiar.
-Mediu de lucru placut cu un vibe pozitiv mereu!
-Sunt maleabil,inteleg punctul de vedere al partenerului si sunt dispus sa adopt orice parere sau idee noua pentru a fi mai eficienti.
-Recompensez si apreciez atat personal dar mai ales financiar orice reusita,implicare si dorinta de evolutie!
-Seriozitate ,punctualitate dar mai ales organizare.
-Intelegerea nevoii clientului
Publicat 24 ian. 2022 Reactualizat 21 feb. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos