GRAFIC DESIGNER - SEDIUL CENTRAL BENVENUTI ORADEA

BENVENUTI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Iti doresti un job dinamic si plin de provocari?
Vrei sa evoluezi profesional in cadrul unei companii de top?
Iti doresti sa fii intr-o echipa de profesionisti ?
Daca raspunsul tau este DA, atunci trimite-ne un CV ( cu o fotografie ) daca indeplinesti urmatoarele conditii:

Stapanesti bine :
-Adobe Photoshop
-Adobe Illustrator
-Adobe Indesign
-Microsoft Office

Iti place sa faci si sa prelucrezi fotografii;
Ai capacitate de adaptare, învățare rapidă, atenție distributivă, atenție la detalii si de a îndeplini sarcinile în termenele alocate;
Esti o persoană perseverentă, dinamică, flexibilă, cu spirit de inițiativă și cu atitudine pozitivă;
Te caracterizeaza punctualitatea, disciplina si integritatea;
Dispui de capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților;
Ai o gandire logica, abilități de organizare, sistematizare;

Join #Benvenutiteam #Happylife

Descrierea jobului

- realizare/ editare / prelucrare fotografii
- conceperea si realizarea machetelor grafice pentru: materiale tiparite, cataloage, presa
- conceperea si realizarea materialelor grafice pentru social media (facebook, instagram)
- verificarea tehnica a machetelor, imaginilor
- optimizarea machetelor in vederea pregatirii pentru tipar

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 46 de magazine, in Bucuresti (5), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov ,Bistrita, Iasi (3), Constanta, Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures (2), Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea, Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu(2), Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin, Tulcea, Sf. Gheorghe, Piatra Neamt .

Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, ne adresam segmentului de clienti cu venituri medii si mari.

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022