GIS si Baze de Date

THEOTOP SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Cunostinte practice privind domeniul GIS;
- Abilitati in zona IT;
- Experienta avansata privind operarea cu AutoCad, ArcView si MS Office;
- Stabilitate la locurile de munca anterioare;
- Candidatii trebuie sa aiba experienta si cunostintele practice necesare prelucrarii masuratorilor si pentru realizarea fisierelor .dwg (AutoCad);
- Va fi un avantaj daca poseda cunostinte juridice;
- Sa dovedeasca capacitatea de a lucra in echipa;
- Sa aibe spirit de initiativa.

Descrierea jobului

- Candidatul va lucra in cadrul unor proiecte avand responsabilitati precise privind volumul de lucru, termenele si calitatea lucrarilor;
- Candidatul trebuie să aibă abilitățile necesare pentru operarea în BD GIS,
- Abilități în zona IT
- Candidatul trebuie sa aiba calitati privind comunicarea si integrarea in companie;
- Candidatul va sustine un test teoretic si unul practic care sa demonstreze cerintele descrise ale candidatului ideal;
- Candidatii selectati vor avea o perioada de proba de doua saptamani, functie de rezultate urmand sa se decida angajarea lor.
- Candidatii care nu indeplinesc cerintele sunt rugati sa nu aplice.

Descrierea companiei

www.theotop.ro
Publicat 1 Sept. 2022 Reactualizat 29 Sept. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.