Publicat 29 Mar 2019 | Expiră 29 Apr 2019

Gi Group recruteaza Electromecanic - Craiova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In numele clientului nostru,companie de top, recrutam Tehnician mentenanta electromecanic.
Se cere:
- Studii medii profil tehnic
- Cunostinte medii de: mecanica,pneumatica si electrica
- Operare PC(avantaj cunostinte programare)
- Interpretarea si identificarea pieselor componente pe schema si in practica,
- Cunostinte de automatizari industriale
- Avantaj experienta in sudura si prelucrari prin aschiere
- Spirit de echipa, flexibilitate, disponibilitate,cunostinte de limba engleza contituie un avantaj
- Minim 3 ani pe un post similar

Descrierea jobului

Efectuarea activitatii de intretinere preventiva si predictiva in conformitate cu procedurile in vigoare si planificarea aprobata;
Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru aprobate;
Participarea activa la activitatea de imbunatatire continua a procesului de productie si la imbunatatirea acesuia, tinand cont de principiile ergonomice si cresterea productivitatii;
Asumarea raspunderii in vederea respectarii si imbunatatirii continue a calitatii produselor noastre;
luarea la cunostinta a normelor si politicilor privind securitatea si sanatatea la locul de munca, protectia mediului, protectia împotriva incendiilor;
Stabilirea si îndeplinirea obiectivelor privind securitatea si sanatatea la locul de munca si protectia împotriva incendiilor si punerea în aplicare a acestora;
Reactia prompta la solicitarile departamentelor organizatiei in vederea realizarii planului de productie.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Gi Group recruteaza Electromecanic - Craiova  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.