Publicat 10 Dec 2013 | Reactualizat 10 Mar 2014 | Expiră 11 Mar 2014

ghizi limba germana/olandeza/poloneza

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-bun cunoscator a uneia sau mai multora din limbile germana, olandeza, poloneza. -flexibil, activ, politicos, consecvent, rezistent la stres
Oferta: 800 - 1800 EURO / brut pe luna

Descrierea jobului

se asigura scolarizarea in meseria de ghid national de turism de catre o institutie acreditata de Ministerul turismului, pe cheltuiala agentiei noastre

societate turoperaroare in plina expansiune cu o cifra de afaceri in anul 2011 de 17,2 mil eur, specializata in incoming si outgoing

societate turoperaroare in plina expansiune. Cifra de afaceri anuala de peste 5 mil eur, specializata in incoming

Expirat
ghizi limba germana/olandeza/poloneza  -  Karpaten Turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles